Riad Fleur De Kasbah

  • 145 m²
  • 1 slaapkamer
  • 3 badkamers

De 3-slaapkamer Riad Fleur De Kasbah Marrakesh villa is gelegen op slechts 6 minuten lopen van de Djemaa el Fna en beschikt over een terras met uitzicht op de stad. Dit vakantiehuis beschikt over een zwembad en nodigt gasten uit om de Ali Ben Youssef Medersa te bezoeken, die op 1 km afstand ligt.

Riad Fleur De Kasbah villa biedt stadsgezichten. Tot de badkamerfaciliteiten van deze villa behoren ook een apart toilet en een douche. Er zijn een droger en handdoeken voor het comfort van de gasten.

De keuken van deze accommodatie is uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven, en is voorzien van een eethoek buiten. Marokkaanse gerechten worden geserveerd bij Kasbah Cafe, dat op binnen 5 minuten te voet van Riad Fleur De Kasbah villa ligt.

Deze 3-badkamer villa bevindt zich binnen 750 meter verwijderd van de Koutoubia Minaret en op een korte afstand van het Maison Tiskiwin, en biedt een locatie in de Medina wijk. Riad Fleur De Kasbah villa biedt ook toegang tot bezienswaardigheden als de Kasbah-moskee, op 9 minuten wandelafstand hiervandaan. Winkelliefhebbers zullen genieten van de locatie binnen 2 km afstand van het Winkelcentrum Menara. Deze woning bevindt zich binnen 3 km afstand van treinstation van Marrakesh en een paar momenten van busstation Sidi Mimoun Terminus.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Riad Fleur De Kasbah Marrakesh
Riad zouina
Mobiele prijsaanbieding

Riad zouina

8.3
Heel goed 22 beoordelingen
0 m van de accommodatie
USD 170 USD 153
per nacht
Riyad
Mobiele prijsaanbieding

Riyad

0 m van de accommodatie
USD 127 USD 114
per nacht
Riad Dar Catalia-Exclusive&Heatedpool-Freebreakfas
Mobiele prijsaanbieding

Riad Dar Catalia-Exclusive&Heatedpool-Freebreakfas

10
Voortreffelijk 6 beoordelingen
0 m van de accommodatie
USD 386 USD 347
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Marrakech Menara Luchthaven
    7 km

    Treinstations

    Treinstation van Marrakesh
    3 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • 24-uursreceptie
    • Bagageopslag

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Patio
    • Terras
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Riad Fleur De Kasbah villa?
      U kunt een bezoek brengen aan Djemaa el Fna in de buurt van Riad Fleur De Kasbah villa.
    • Welke luchthaven ligt het dichtste bij Riad Fleur De Kasbah villa?
      Riad Fleur De Kasbah villa is op 5 km van de luchthaven Marrakech Menara gelegen, gemakkelijk bereikbaar binnen 10 minuten rijden.
    • Hoeveel kost een verblijf in Riad Fleur De Kasbah villa?
      Huurprijs bij Riad Fleur De Kasbah villa begint bij $315 per nacht.
    • Wat is de tijd van in- en uitchecken bij dit vakantiehuis?
      Gasten van dit vakantiehuis dienen uiterlijk om 23:59 in te checken en tot 11:00 uit te checken.
    • Welke restaurants zijn er in de buurt van deze villa?
      Restaurants in de buurt van deze villa zijn Fine Mama? restaurant, dat gezonde gerechten (net om de hoek bij de accommodatie) serveert, evenals Dar Nejjarine restaurant beroemd voor Marokkaanse keuken (op 100 meter afstand).
    • Heeft Riad Fleur De Kasbah villa een zwembad?
      Ja, gasten van Riad Fleur De Kasbah villa kunnen genieten van een privézwembad, dat op locatie ligt.
    • Welke diensten worden aangeboden bij Riad Fleur De Kasbah villa?
      Gasten kunnen in Riad Fleur De Kasbah villa gebruikmaken van verschillende diensten, zoals 24-uurs receptie.
    • Heeft het vakantiehuis een keuken?
      Ja, het vakantiehuis heeft een complete keuken.
    • Zijn huisdieren toegestaan ​​in Riad Fleur De Kasbah villa?
      Ja, huisdieren zijn doorgaans toegestaan ​​bij Riad Fleur De Kasbah villa, maar u kunt het beste vooraf bellen om dit te bevestigen.
    • Welke beroemde bezienswaardigheden moeten we bekijken tijdens een verblijf in dit vakantiehuis?
      Als u in dit vakantiehuis verblijft, mag u de belangrijkste bezienswaardigheden van Marrakesh, de Almoravid Koubba en het Bahia Paleis, niet missen. Ze zijn gelegen op respectievelijk 15 en 13 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Marrakech Menara Luchthaven
    7 km

    Treinstations

    Treinstation van Marrakesh
    3 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Riad Fleur De Kasbah Marrakesh
    100% Geverifieerde Beoordelingen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten